Sekwoja Brwice- Błękitni Białęgi 0-0

Kolejnym bezbramkowym wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Sekwoją a Błękitnymi. Była to trzecia z rzędu konfrontacja obu ekip w której nie zobaczyliśmy gola. Klarownych akcji było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie dogodnej sytuacji nie wykorzystał napastnik Błękitnych, który skiksował mając pusta bramkę przed sobą. Po drugiej stronie w poprzeczkę z rzutu wolnego uderzył Piotr Jaruszewski. Druga połowa to widoczne braki kondycyjne po obu stronach. Pojedyncze sytuacje bramkowe, z których najlepsza miał Mariusz Krawiec (uderzył w słupek) oraz Sebastian Jaz, który w ostatniej minucie uderzył głową wprost w bramkarza gości.

Już za tydzień kolejny ciekawy mecz. Sekwoja jedzie na mecz do Czelina. Zespół Odry z kompletem punktów zajmuje 2 miejsce (jeden mecz mniej). Zespół z Brwic z 5 punktami aktualnie plasuje się na 4 pozycji.

Poprzednie mecze: 2014/2015: Sekwoja- Odra 3-2 (wyjazd) i 3-0 (dom); 2013/2014: Sekwoja- Odra 5-0 (dom) i 2-3 (wyjazd); Sekwoja- Odra 4-3 (wyjazd) i 2-1 (dom).

Bilans z drużyną Odry Czelin- 5 zwycięstw i 1 porażka; bramki 19- 9 na korzyść Sekwoi.