Niespodziewany Remis : Sekwoja - Zryw

Niespodziewany Remis , Mecz walki oraz a miało być tak pięknie tymi słowami można podsumować niedzielne starcie ze Zrywem Góralice .

Pierwsza Połowa :To z początku przewaga gospodarzy i gol około 20 minuty autorem Łukasz Pilawski tymczasem goście szybko dążyli do bramki remisowej i 30 minucie było już 1:1 a do przerwy ku zdziwieniu kibiców Sekwoii . Klub z Góralic czyli ostania drużyna ligi wychodzi na prowadzenie .

Druga Połowa: To już niesamowity nabór Sekwoi wiele akcji sytuacji okazji i zamkniecie praktyczne gości na własnej połowie i gol na 2:2 z rzutu rożnego asysta Przybyła głowa Jaz.

Warto zaznaczyć że po raz kolejny w tym sezonie boisko w Brwicach odwiedziły Chojeńskie Media tym razem redakcja portalu Chojna24.pl