Zwycięstwo na inauguracje

W pierwszym meczu ligowym piłkarze Sekwoi Brwice pokonali Rosnowianke Rosnowo 2-1 po golach Piotra Jaruszewskiego i Kacpra Bielaka. Od pierwszych minut zawodnicy z Brwic atakowali bramkę gości. Niestety nie udało się strzelić bramki w pierwszej połowie. Goście sporadycznie pojawiali się pod bramką Jana Czapli. Oddali jeden groźny strzał, który sprawił problemy bramkarzowi. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze bo już w 47 minucie bramkę po asyście Sebastiana Jaza strzelił Piotr Jaruszewski. Huraganowe ataki nie przyniosły kolejnej bramki, która by uspokoiła mecz. Goście przeprowadzili jedną kontrę, która dała im wyrównanie. Zawodnicy z Brwic nie załamali się i dalej atakowali co przyniosło im gola. W polu karnym faulowany został Piotr Jaruszewski a karnego na gola zamienił Kacper Bielak. Wynik końcowy 2-1.